Taśmy nierdzewne

Pierwszych odkryć dotyczące stali nierdzewnej dokonano w drugiej połowie XIX wieku, a w 1912 roku stal nierdzewną opatentowali Niemcy. Początkowo ze stali nierdzewnej produkowano tylko sztućce, a kolejnych latach zastosowanie stali typu INOX rozszerzało się w różnych gałęziach przemysłu.

Stale rosnące zapotrzebowanie na różnego rodzaju wyroby hutnicze i brak specjalistów w zakresie kompleksowych dostaw stali nierdzewnej jest codziennym problemem naszych klientów. 

Nasza firma wyspecjalizowała się zarówno w ofercie detalicznej jak i hurtowej.

Zaopatrujemy wszystkie gałęzie przemysłu duże koncerny jak i mikroprzedsiębiorstwa. Staramy się podążać za zapotrzebowaniem naszych klientów i stale uzupełniamy naszą ofertę o nowy asortyment.

W ofercie HAX-INOX, znajdziecie Państwo taśmy nierdzewne najwyższej jakości, pochodzące z najlepszych hut Europy Zachodniej. Stal nierdzewna oraz stal sprężynowa to nasze główne produkty.

Wszystkie wyroby hutnicze dostarczamy w ilościach detalicznych (np. 1 szt lub 1mb taśmy nierdzewnej), jak również w cało pojazdowych.

Forma dostawy uzależniona jest od wymagań klienta, a także gatunku oraz wymiarów oferowanego asortymentu. Taśmy dostarczamy w formie kręgów, nawinięte na szpule, jak również w postaci prostych odcinków.

Do tej pory zaufały nam firmy z branży motoryzacyjnej , chemicznej, medycznej, petrochemii, przemysłu maszynowego i wiele innych.

ZADZWOŃ I ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY Tel. +48 32 270 07 26